EstateSIGN

słupek reklamowy

EstateSIGN

Ile warte jest pierwsze wrażenie, gdy ludzie widzą nieruchomość na sprzedaż?

Słupek reklamowy domu lub działki na sprzedaż to wyjątkowa i ekskluzywna forma promocji. Dzisiaj wszyscy umieszczają ogłoszenia nieruchomości w Internecie – to bardzo dobra droga. Warto jednak pamiętać o reklamie offline, która znakomicie uzupełnia tę internetową. Ręcznie wykonany słupek reklamowy z szyldem to świetny sposób na przyciągnięcie uwagi potencjalnych nabywców.

Ręczne wykonanie, jakość i staranność

Nasze słupki reklamowe są indywidualnie zaprojektowane i wykonane w 100% ręcznie w zakładzie stolarskim z wieloletnim doświadczeniem. Słupek EstateSIGN wykonany jest z suchego drewna świerkowego, co nie spowoduje w najbliższej przyszłości jego wypaczania podczas użytkowania.

Składa się z dwóch ramion połączonych na stałe ze sobą. Dłuższe ramię mierzy 170 cm, krótsze 80 cm. Szerokość ramion to 7 cm. Każdy słupek pokryty jest dwukrotnie bardzo odporną na każde warunki atmosferyczne białą farbą woskową. Wykończenia ramion słupka mają bardzo estetyczny piramidalny kształt. Każdy słupek ma zamontowane haczyki do montażu szyldu. W skład zestawu wchodzą także: szyld reklamowy o wymiarach 50×40 cm, kotwa – którą umieszcza się w ziemi, a w niej słupek; zestaw haczyków i łańcuszków do zamontowania szyldu.